EY Business Days

cropped-EY-Business_Banner-na-strone-1920x800.png

EY Polska, Fundacja Rozwoju Studentów, University of Warsaw Student Business Club oraz Partnerzy  zapraszają Cię na cykl spotkań EY Business Days! Spotkaj się z nami i dowiedz się jak możesz spełniać swoje marzenia o wielkim biznesie!

Przedsiębiorczość to cecha, która pozwala odnosić sukcesy – zarówno na rynku pracy, jak i podczas prowadzenia własnego biznesu. Niektórzy twierdzą, że trzeba się z nią urodzić. My uważamy, ze można ją wykształcić. Najlepiej w oparciu o praktykę, a nie tylko z książek. EY Business Days to cykl bezpłatnych, certyfikowanych warsztatów z przedsiębiorczości. Poprowadzą je ludzie, którzy na co dzień doradzają największym przedsiębiorcom w Polsce i na świecie – konsultantów EY.

Poznaj pracowników z działów EY PolskaDoradztwa Podatkowego, Biznesowego i Audytu. Na każdym z warsztatów poznasz know how, procesy i postawy, dzięki którym nauczysz się, jak działa biznes! Nauczymy Cię, jak analizować pomysły, budować start up’y i realizować marzenia o wielkich transakcjach.

ey-logo-li

Zapisz się, zdobądź wiedzę od ekspertów i odbierz certyfikat EY Business Days.


EY BUSINESS DAYS

# Temat: Pierwsze kroki w biznesie- przygotowanie strategii i wdrażanie innowacji. 

2 grudnia 2016 / start 14:00 / Collegium Iuridicum II Uniwersytetu Warszawskiego / ul. Lipowa 4 / sala 1.2

Masz pomysł na własny biznes, ale zastanawiasz się czego potrzebujesz, aby go rozwinąć? Chcesz dowiedzieć się czemu służą innowacje i jak je wdrażać? Podczas pierwszego warsztatu dowiesz się w jaki sposób podejść do rozwoju własnego przedsięwzięcia i jego komercjalizacji!

Warsztaty w oparciu o historię start up’u, który dziś podbija całą Polskę poprowadzi Damian Jamróz, Senior w EY Business Advisory, który wspierał jego właścicieli swoją wiedzą i doświadczeniem w procesie przekształcenia ich pomysłu w biznes z krwi i kości!

# Temat: Zaplanuje biznes w oparciu o Business Model Canvas! 

15 grudnia 2016 / start 10:30 / Collegium Iuridicum II Uniwersytetu Warszawskiego / ul. Lipowa 4 / sala 1.3

Zastanawiasz się jak podejść do analizy i badania swojego przedsięwzięcia? Chciałbyś się dowiedzieć z jakich metod i narzędzi możesz skorzystać. Na warsztacie dowiesz się więcej na temat Business Model Canvas – szablonu, który stał się w synonimem opracowywania modelu biznesowego. Modelu precyzyjnie opisuje, w jaki sposób organizacje tworzą i dostarczają wartość swoim klientom.

Warsztat poprowadzą Maciej Walendowski, Senior Manager EY i Piotr Walkowiak Senior EY , którzy na codzień działają w EY Business Advisory.

# Temat: Biznes w praktyce, czyli o spotkaniu przedsiębiorcy z urzędnikiem

13 stycznia 2017 / start 10:45/ Wydział Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego (Budynek naprzeciwko BUWu) / ul. Dobra 55 / sala 1.007

Rejestracja spółki, zatrudnianie pracowników, rozliczenie zysków z fiskusem, pozwolenia i koncesje to tylko niektóre z obszarów codziennego prowadzenia biznesu, w których przedsiębiorca musi się porozumieć z urzędnikiem. W biznesie równie ważne co pomysł i jego realizacja jest umiejętność prowadzenia firmy – rozliczanie ZUS i podatków, realizowanie projektów unijnych, liczne kontrole z urzędów, ekspansja, czy zdobywanie pozwoleń.

#  Temat: Zmotywowani współpracownicy kluczem do sukcesu

20 stycznia 2017 / start 13:45 Collegium Iuridicum II Uniwersytetu Warszawskiego / ul. Lipowa 4 / sala 1.2

Masz już zespół ludzi, z którym możesz tworzyć własny biznes? Ważne jest również utrzymanie na wysokim poziomie ich zaangażowania i odkrycie co motywuje ich do pracy. Ustrukturyzowanie wynagrodzenia pracowników, których praca ma charakter twórczy. Plany zmian w systemach motywacyjnych pod kątem podatkowym. Benefity pozafinansowe, które wpłyną pozytywnie na zespół.


REJESTRACJA

WWW.EYBD.PL


ORGANIZATORZY

cropped-FRS-ONLY.png

Fundacja Rozwoju Studentów powstała, aby wspierać rozwój zawodowy oraz promować idee przedsiębiorczości wśród uczniów, studentów oraz absolwentów uczelni wyższych. Wierzymy, że kluczem do dynamicznego rozwoju Polski i Europy są młodzi ambitni ludzie, dobrze przygotowani do rozpoczęcia kariery zawodowej. Realizując cele Fundacji wspieramy zarówno uczniów, jak i studentów oraz ich organizacje w projektach naukowych, sportowych i kulturalnych. Fundacja Rozwoju Studentów realizuje własne projekty i organizuje szkolenia zawodowe oraz współuczestniczy w organizacji wydarzeń realizowanych przez uczniowskie i studenckie Koła Naukowe. Zdajemy sobie sprawę że dzisiejsze młode pokolenie posiada ogromny potencjał, dzięki czemu ma szanse stać się jednym z najbardziej obywatelskich społeczeństw w historii naszego kraju. Wiele pomysłów i inicjatyw studenckich ma ograniczone możliwości realizacji ze względu na brak wsparcia merytorycznego i finansowego, dlatego też Fundacja Rozwoju Studentów pomaga w ich realizacji. Zachęcamy i wspieramy realizację innowacyjnych oraz nowatorskich przedsięwzięć, ponieważ to one w największym stopniu wpływają na rozwój gospodarczy naszego społeczeństwa.

uwbc_logo-only

University of Warsaw Student Business Club jest uczelniana organizacją studencką działającą przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jesteśmy społecznością studentów działającą na rzecz rozwoju osobistego oraz promocji przedsiębiorczości. Zrzeszamy wszystkich tych, którzy wierzą, że suckes to coś więcej niż czytanie książek! Stawiamy na zdobywanie nowych doświadczeń, spotkania z ekspertami oraz świetną zabawę! Jeśli szukasz nowych możliwości, planujesz wypłynać na wody biznesu lub po prostu interesujesz się szeroko pojętą tematyką biznesu to zdecydowanie trafileś w dobre ręce – dołącz do nas – nie będziesz żałował!

 

PATRON MERYTORYCZNY

ey-logo-li

EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne. Nasza wiedza oraz świadczone przez nas najwyższej jakości usługi przyczyniają się do budowy zaufania na rynkach kapitałowych i w gospodarkach całego świata. W szeregach EY rozwijają się utalentowani liderzy zarządzający zgranymi zespołami, których celem jest spełnianie obietnic składanych przez markę EY. W ten sposób przyczyniamy się do budowy sprawniej funkcjonującego świata.  Robimy to dla naszych klientów, społeczności, w których żyjemy i dla nas samych.

 

 


PATRONI HONOROWI

patroni-honorowi

PARTNERZY 

partnerzy-ey-bd

PATRONI MEDIALNI

patroni-medialni-eybd


KONTAKT

Zespół Fundacji oraz University of Warsaw Student Business Club chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania!

Fundacja Rozwoju Studentówfrs_na-strone

ul. Adama Branickiego 11 / 32 02-972 Warszawa,
T: (+48) 22 651 86 30
F: (+48) 22 651 86 29
@: biuro@rozwojstudenta.pl
W: www.rozwojstudenta.pl