Program Partnerski

Fundacja Rozwoju Studentów zaprasza do współpracy osób fizyczne, przedsiębiorstwa oraz instytucje publiczne, samorządy uczniowskie i studenckie oraz organizacje non profit.

Program Partnerski Fundacji jest szyty na miarę każdego Partnera. Stale poszukujemy wsparcia przy realizacji zadań własnych oraz możliwości rozwoju przy realizacji projektów powstałych z inicjatywy Partnerów. Szeroka baza kontaktów oraz wieloletnie doświadczenie w współpracy z młodzieżą uczącą się oraz studentami pozwala nam otworzyć przed naszymi Partnerami nowe perspektywy rozwoju.

Business people meeting in the officeMożliwość pracy z młodzieżą oraz aktywne uczestnictwo w kształceniu i wspieraniu studentów polskich uczelni to tylko jedne z wielu korzyści jakie niesie dla naszych Partnerów stała współpraca w ramach Programu Partnerskiego Fundacji Rozwoju Studentów.

Społeczna odpowiedzialność biznesu cieszy się coraz większą popularnością w polskim społeczeństwie. Udział w Programie Partnerskim Fundacji Rozwoju Studentów jest możliwością do poprawy i promocji wizerunku Partnera w obszarach naszej działalności.

Program ten ma faktyczny wpływ na efektywność działalności gospodarczych i instytucji oraz ich innowacyjność dzięki możliwości udziału w realizacji nowatorskich przedsięwzięć Fundacji Rozwoju Studentów.

Od początku naszej działalności zaufało nam ponad pięćdziesiąt przedsiębiorstw i instytucji z którymi stale rozwijamy nasze relacje oraz realizujemy wspólne cele – nie czekaj, dołącz do grona liderów wspierających środowisko akademickie i poznaj najzdolniejszych studentów w Polsce!

Inwestycja w dzisiejszą młodzież przyniesie w krótkim okresie bardzo wymierne korzyści. Świadomość tego faktu motywuje nas do aktywnego współdziałania z naszymi Partnerami na rzecz młodzieży uczącej się, studentów oraz absolwentów uczelni wyższych.

W celu uzyskania informacji dotyczących programu partnerskiego prosimy kontaktować się z bezpośrednio biurem fundacji lub za pośrednictwem „Wirtualnego Biura”. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.