Wirtualne Biuro – Sponsorzy i Partnerzy

Slajd1

Fundacja Rozwoju Studentów zaprasza do współpracy osób fizyczne, przedsiębiorstwa oraz instytucje publiczne, samorządy uczniowskie i studenckie oraz organizacje non profit.

Program Partnerski Fundacji jest szyty na miarę każdego Partnera. Stale poszukujemy wsparcia przy realizacji zadań własnych oraz możliwości rozwoju przy realizacji projektów powstałych z inicjatywy Partnerów. Szeroka baza kontaktów oraz wieloletnie doświadczenie w współpracy z młodzieżą uczącą się oraz studentami pozwala nam otworzyć przed naszymi Partnerami nowe perspektywy rozwoju.

Business people meeting in the officeMożliwość pracy z młodzieżą oraz aktywne uczestnictwo w kształceniu i wspieraniu studentów polskich uczelni to tylko jedne z wielu korzyści jakie niesie dla naszych Partnerów stała współpraca w ramach Programu Partnerskiego Fundacji Rozwoju Studentów.

Społeczna odpowiedzialność biznesu cieszy się coraz większą popularnością w polskim społeczeństwie. Udział w Programie Partnerskim Fundacji Rozwoju Studentów jest możliwością do poprawy i promocji wizerunku Partnera w obszarach naszej działalności.

Program ten ma faktyczny wpływ na efektywność działalności gospodarczych i instytucji oraz ich innowacyjność dzięki możliwości udziału w realizacji nowatorskich przedsięwzięć Fundacji Rozwoju Studentów.

Od początku naszej działalności zaufało nam ponad pięćdziesiąt przedsiębiorstw i instytucji z którymi stale rozwijamy nasze relacje oraz realizujemy wspólne cele – nie czekaj, dołącz do grona liderów wspierających środowisko akademickie i poznaj najzdolniejszych studentów w Polsce!

Kliknij odpowiednią ikonę by przejść do formularza kontaktowego

Slajd3 Slajd2 Slajd1

 

Zachęcamy do zapoznania się z listą organizacji z którymi realizowaliśmy projekty oraz referencje które zostały nam udzielone z tego tytułu. Szczegóły znajdą Państwo pod tym linkiem

FIO 2016